2018. június 24. vasárnap 22:29:25 - Névnap: Iván
magyar deutsch
szt

Benedek Rádió


Benedek Rádió
ELKEZDŐDÖTT...

pbb

A 2017/2018-as tanév CSOCSÓBAJNOKSÁGÁNAK végeredménye

Alsó tagozat

1.Horváth Levente 4A - Gönye Márton 4A
2.Bokor Martina 4A - Kiniczki Rozi 4A
3.Faragó Márk 3A - Csillag Marcell 3A


Felső tagozat

1.Mester Balázs 6B - Szele Máté 6B
2.Csillag Benedek 6A - Kulcsár Kristóf 6A
3.Komáromy Mátyás 8A - Takács Bálint 8A


Csocsóbajnokság








A 2017/2018-as tanév PC Rally Bajnokság végeredménye

Alsó tagozat

1.Faragó Márk 3A o. 172 pont
2.Kosztolánczi Noel 3A o. 150 pont
2.Takó Boldizsár 4A o. 138 pont


Felső tagozat

1.Rác Dániel 7A o.202 pont
2.Orbán Dániel 7A o. 172 pont
3.Takács Bálint 8A o.115 pont

PC Rally Bajnokság

Alsó tagozat

név csapat osztály futam / helyezés pont helyezés
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
Balogh László 3A 11. 11. 12. 8. 11. 12. 11. 8. 12. 11. 8 11.
Csillag Marcell Péter 3A 8. 2. 5. 4. 6. 4. 5. 4. 9. 12. 88 6.
Faragó Márk 3A 1. 1. 3. 7. 3. 1. 2. 5. 1. 6. 172 1.
Gosztola Barnabás 3A 2. 5. 2. 1. 5. 8. 6. 2. 4. 7. 129 4.
Kosztolánczi Noel 3A 4. 6. 1. 5. 2. 3. 3. 1. 5. 4. 150 2.
Nyári Olivér 3A 9. 12. 10. 12. 12. 10. 12. 11. 11. 8. 8 11.
Csiza Zoltán János 4A 10. 10. 11. 10. 7. 11. 9. 12. 3. 10. 27 10.
Gönye Márton 4A 5. 9. 6. 2. 1. 5. 1. 6. 8. 2. 128 5.
Horváth Barnabás 4A 6. 8. 8. 11. 8. 9. 8. 9. 7. 5. 44 8.
Imre Barnabás 4A 12. 4. 9. 9. 9. 6. 10. 10. 10. 9. 31 9.
Körtvélyesi Ádám Vince 4A 7. 3. 7. 6. 10. 7. 7. 7. 2. 3. 87 7.
Takó Boldizsár Félix 4A 3. 7. 4. 3. 4. 2. 4. 3. 6. 1. 138 3.

csapat osztály futam / pont pont helyezés
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.

Felső tagozat

név csapat osztály futam / helyezés pont helyezés
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
Garas Dávid 6B 8. 11. 4. 12. 4. 9. 9. 10. 3. 6. 56 7.
Gönye Péter 6B 7. 12. 7. 7. 8. 12. 11. 7. 7. 12. 34 12.
Mórocz Ákos Tamás 6B 9. 8. 10. 9. 5. 4. 5. 11. 9. 10. 44 11.
Füzesi István 7A 12. 4. 6. 11. 11. 8. 4. 6. 10. 7. 51 8.
Kerekes Gábor 7A 10. 7. 9. 2. 12. 5. 8. 9. 8. 9. 49 9.
Körtvélyesi Bálint 7A 4. 6. 12. 10. 2. 7. 10. 5. 4. 3. 83 5.
Orbán Dániel 7A 1. 5. 2. 3. 3. 2. 2. 2. 5. 1. 172 2.
Rác Dániel 7A 3. 3. 1. 8. 1. 1. 1. 1. 1. 2. 202 1.
Töreki Dávid 7B 6. 10. 11. 4. 7. 11. 12. 12. 2. 8. 49 9.
Lenner András tibor 8A 11. 1. 3. 5. 9. 3. 7. 8. 11. 4. 89 4.
Rozsnyai Marcell 8A 5. 9. 8. 6. 10. 10. 3. 3. 12. 5. 66 6.
Takács Bálint 8A 2. 2. 5. 1. 6. 6. 6. 4. 6. 11. 115 3.

csapat osztály futam / pont pont helyezés
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.

A 2017/2018-as tanév SULI QUIZ bajnokságának végeredménye
1.Lenner András és Lőrincz Ádám 8. osztály43 pont
2.Gróf Gabriella és Karáth Nóra 8. osztály42 pont
3.Garas Dávid és Horváth Domicián 6.B osztály40 pont


Suli Quiz - Az iskola nagy szellemi vetélkedője

Név oszt. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Össz.
Hérincs Flórián Horváth Adrián 5A-6B 4 3 1 3 3 5 2 3 5 3 32
Molnár Noémi Horváth Zita 6B 4 4 2 4 4 5 2 4 5 4 38
Garas Dávid Horváth Domicián 6B 4 4 2 5 5 5 3 3 4 5 40
Molnár Kinga Nyoszoli Dzsenifer 6B 3 2 4 4 4 4 2 2 2 3 30
Mórocz Ákos Takó Frigyes 6B 4 2 1 3 3 5 2 5 2 3 30
Nyári Alexa Büki Boglárka 6B 3 5 2 4 4 5 2 3 4 3 35
Gudui Eszter Sarlós Amina 7B 2 2 4 3 3 3 3 3 4 4 31
Kiniczki Márton Hajas Viktor 7B 3 3 4 4 3 4 5 4 3 4 37
Papp Dorottya Princzes Viktória 7B 2 3 4 2 4 3 4 4 3 2 31
Gosztonyi Petra Galovich Lili 8A 3 2 2 4 4 5 5 4 4 3 36
Gróf Gabriella Karáth Nóra 8A 4 4 4 4 5 4 5 4 4 4 42
Janzsó Soma Takács Barnabás 8A 3 4 3 5 4 4 5 4 3 2 37
Lenner András Lőrincz Ádám 8A 5 4 3 4 5 5 4 5 4 4 43
Molnár Lajos Kerecsényi Ákos 8A 3 5 4 4 4 4 4 3 4 4 39

A 2017/2018-as tanév dartsbajnokságának végeredménye

1.Horváth Bálint 8. o.1452 pont
2.Hajas Viktor 7.B o.1409 pont
3.Takács Barnabás 8. o.1367 pont


DARTS BAJNOKSÁG 2017.

Név oszt. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. Pontsz. Hely.
1 Horváth Bálint 8A 159 149 114 114 185 175 133 105 185 133 1452 1.
2 Hajas Viktor 7B 200 91 104 121 175 178 87 96 164 193 1409 2.
3 Takács Barnabás 8A 211 200 53 74 142 127 118 166 123 153 1367 3.
4 Rác Dániel 7A 188 92 151 110 156 115 90 158 151 124 1335 4.
5 Kulcsár Kristóf 6A 100 147 116 150 182 157 78 146 138 102 1316 5.
6 Németh Richárd 5A 119 113 162 135 161 81 112 105 200 99 1287 6.
7 Faragó Martin 7A 101 101 146 130 152 152 87 124 79 166 1238 7.
8 Kovács Csanád 7B 157 165 133 129 85 130 121 99 130 53 1202 8.
9 Princzes Viktória 7B 188 104 90 155 67 162 x x x x 766 9.
10 Nagy Máté 7A 117 164 104 122 106 150 x x x x 763 10.
11 Rozsnyai Marcell 8A 99 187 93 125 135 107 x x x x 746 11.
12 Szabó Nóra 5B 131 107 139 133 120 86 x x x x 716 12.
13 Horváth Erik 8A 180 117 115 111 118 62 x x x x 703 13.
14 Szücs Luca 6A 95 112 97 202 101 89 x x x x 696 14.
15 Körtvélyesi Bálint 7A 126 126 110 111 116 x x x x x 589 15.
16 Takács Bálint 8A 144 122 75 132 116 x x x x x 589 15.
17 Horváth Domicián 6B 129 88 143 105 116 x x x x x 581 17.
18 Kovács Kornél 8A 92 146 131 96 100 x x x x x 565 18.
19 Mórocz Ákos 6B 77 116 158 110 100 x x x x x 561 19.
20 Busznyák Anna 6A 144 94 84 132 93 x x x x x 547 20.
21 Szabó Bálint 6A 168 87 110 100 71 x x x x x 536 21.
22 Kassai Dániel 6A 90 192 102 78 71 x x x x x 533 22.
23 Lampért Mátyás 7A 125 122 85 109 x x x x x x 441 23.
24 Réti Olivér 6A 115 97 121 106 x x x x x x 439 24.
25 Busznyák Dorka 6A 99 125 106 100 x x x x x x 430 25.
26 Balogh Panna 5B 162 136 87 43 x x x x x x 428 26.
27 Szakonyi Kíra 6A 68 159 77 122 x x x x x x 426 27.
28 Papp Dorottya 7B 178 85 74 76 x x x x x x 413 28.
29 Piller Nikolett 7B 116 77 125 82 x x x x x x 400 29.
30 Orbán Dóra 6B 155 136 45 58 x x x x x x 394 30.
31 Gróf Gabriella 8A 133 90 92 78 x x x x x x 393 31.
32 Kovács Kornélia 5B 128 76 111 75 x x x x x x 390 32.
33 Czupor Anna 7A 106 104 92 x x x x x x x 302 33.
34 Puskás Tifani 5B 161 83 51 x x x x x x x 295 34.
35 Végh Mátyás 6A 88 112 95 x x x x x x x 295 34.
36 Molnár Stella 7A 97 108 85 x x x x x x x 290 36.
37 Takács Tamás 7B 59 132 98 x x x x x x x 289 37.
38 Horváth Adrián 6B 74 110 103 x x x x x x x 287 38.
39 Mester Balázs 6B 73 124 87 x x x x x x x 284 39.
40 Fekete Kristóf 5A 66 125 92 x x x x x x x 283 40.
41 Horváth János 7A 101 101 73 x x x x x x x 275 41.
42 Lenner András 8A 107 92 74 x x x x x x x 273 42.
43 Nyoszoli Dzsenifer 6B 113 99 57 x x x x x x x 269 43.
44 Hajas Nóra 7B 83 109 71 x x x x x x x 263 44.
45 Reczetár Eliza 6A 95 87 x x x x x x x x 182 45.
46 Pápai-V. Kamilla 5B 90 88 x x x x x x x x 178 46.
47 Pintér Panka 8A 86 84 x x x x x x x x 170 47.
48 Kiniczki Márton 7B 113 56 x x x x x x x x 169 48.
49 Szalai Csaba 6A 114 54 x x x x x x x x 168 49.
50 Gudui Eszter 7B 65 102 x x x x x x x x 167 50.
51 Bali Bálint 6A 98 64 x x x x x x x x 162 51.
52 Németh Bence 5A 75 80 x x x x x x x x 155 52.
53 Molnár Lajos 8A 71 83 x x x x x x x x 154 53.
54 Horváth Zita 6B 94 58 x x x x x x x x 152 54.
55 Lakatos Dániel 7B 79 63 x x x x x x x x 142 55.
56 Janzsó Soma 8A 96 46 x x x x x x x x 142 55.
57 Garas Dávid 6B 67 71 x x x x x x x x 138 57.
58 Hérincs Flórián 5A 43 77 x x x x x x x x 120 58.
59 Varga Natália 5B 71 47 x x x x x x x x 118 59.
60 Giczi Gréta 8A 0 x x x x x x x x x 0 60.

Szent Benedek Katolikus Általános Iskola © 2006 Celldömölk by brs
Tanév: 2017 - 2018

Valid HTML 4.01 Transitional