2018. június 24. vasárnap 22:30:44 - Névnap: Iván
magyar deutsch
szt

Eredményeink

Osztály Helyezés Felkészítő
2018-06-07Országos Időutazó történelem verseny - egyéni szóbeli döntő Gödöllő
Kósa Tünde7A1.Hajbáné Göltl Andrea
Molnár Stella7A2.Hajbáné Göltl Andrea
2018-06-02Napfényes Fesztivál rajzpályázata
Lukács Hanna2AközönségdíjasMolnár Istvánné
Komáromy Panna5BközönségdíjasSzabó Szilvia
2018-05-26Bendegúz Tudásbajnokság országos - környezetismeret
Barcza Olivér3A5.Nagyné Horváth Edit
2018-05-18Országos Időutazó 5 fordulós történelmi levelező verseny - egyéni
Reczetár Eliza6A3.Hajbáné Göltl Andrea
Kocsi Kadosa6B5.Hajbáné Göltl Andrea
Körtvélyesi Bálint7A6.Hajbáné Göltl Andrea
2018-05-18Országos Időutazó 5 fordulós történelmi levelező verseny - csoportos
Kósa Tünde - Molnár Stella7A1.Hajbáné Göltl Andrea
2018-05-09Mindszenty-Napok - Szépen-helyesen verseny
Piri Anna4A1.Thalabérné Pócza Lívia
2018-05-09Mindszenty-Napok - Matematika verseny
Patay-Gomez Luis Esteban4A4.Thalabérné Pócza Lívia
2018-05-09Mindszenty-Napok - Matematika verseny 6. osztály
Bezzeg Balázs6A2.Keresztesné Mészáros Gertrúd
2018-05-09Mindszenty-Napok - Matematika verseny 7. osztály
Paluska Mátyás7A3.Dr Pörneczi Károlyné
2018-05-06Kálti Márk Országos történelem tesztverseny - országos döntő Budapest
Pipics Lili7A11.Hajbáné Göltl Andrea
2018-04-27Brenner János Általános Iskola és Gimnázium Szombathely - informatika verseny
Czupor Anna7A1.Kerekes Gábor
Kerecsényi Ákos8A3.Kerekes Gábor
2018-04-27Brenner János Általános Iskola és Gimnázium Szombathely - anyanyelvi verseny
Bende Zsóka5B2.Józsáné Dezső Rita
Bezzeg Balázs6A1.Czuporné Hetényi Rita
Paluska Mátyás7A1.Czuporné Hetényi Rita
Lenner András8A2.Czuporné Hetényi Rita
2018-04-27Brenner János Általános Iskola és Gimnázium Szombathely - kispályás labdarúgó bajnokság 5-6. évfolyam
Kovács Péter, Réti Olivér, Szabó Bálint, Szalai Csaba, Mórocz Ákos, Bali Bálint, Kocsi Kadosa, Mester Balázs, Horváth Domicián5-6.1.Kelemen Kornél
2018-04-26Alföldi Országos Számítástechnika verseny
Lenner András8A1.Kerekes Gábor
2018-04-20Teki-Totó Matematika levelezős tanulmányi verseny
Bokor Dávid1Barany fokozatSzabó Szilvia
Harmath Bence1Barany fokozatSzabó Szilvia
2018-04-20Szent Imre Általános Iskola szabadtéri atlétikai verseny - 60 m futás III. korcsoport
Szabó Báint6A3.Kelemen Kornél
2018-04-20Szent Imre Általános Iskola szabadtéri atlétikai verseny - 60 m futás IV. korcsoport
Szalai Szonja8A1.Kelemen Kornél
Füzesi István7A2.Kelemen Kornél
Horváth Erik8A3.Kelemen Kornél
2018-04-20Szent Imre Általános Iskola szabadtéri atlétikai verseny - Váltófutás: IV. korcsoport
Füzesi István, Papp Dorottya, Horváth Erik, Szalai Szonja7-8.1.Kelemen Kornél
2018-04-20Szent Imre Általános Iskola szabadtéri atlétikai verseny - Távolugrás III. korcsoport
Lakatos Kitti5A1.Kelemen Kornél
Szalai Csaba5A3.Kelemen Kornél
2018-04-20Szent Imre Általános Iskola szabadtéri atlétikai verseny - Távolugrás IV. korcsoport
Horváth Erik8A1.Kelemen Kornél
Szalai Szonja8A2.Kelemen Kornél
Papp Doottya7A3.Kelemen Kornél
2018-04-20Szent Imre Általános Iskola szabadtéri atlétikai verseny - Medicinlabda dobás
Horváth Erik8A1.Kelemen Kornél
2018-04-20Szent Imre Általános Iskola szabadtéri atlétikai verseny - Alsó tagozatosok ügyességi váltó versenye
Alsó tagozatosok2.Orbán Attiláné
2018-04-18Megyei Csecsemőgondozó verseny
Giczi Gréta, Mester Krisztina és Szalai Szonja8A3.Martoniczné Németh Éva
2018-04-14Egyházmegyei Hittanverseny
Bezzeg Balázs, Szakonyi Kíra, Toldi Dorina6A3.Nagyné Horváth Edit
Czupor Anna, Dömötör Dóra, Pipics Lili7A2.Czuporné Hetényi Rita
2018-04-13Bobai Evangélikus Általános Iskola Költészet Napi Mesemondó Verseny
Kiss Anna2B1.Tarafás Ildikó
Busa Letti2A3.Molnár Istvánné
Bajner Dorka2BkülöndíjTarafás Ildikó
2018-04-13Bobai Evangélikus Iskola Költészet Napi Szavalóverseny 5-6. évfolyam
Bende Zsóka5B2.Józsáné Dezső Rita
Orsós Réka5B3.Józsáné Dezső Rita
Bajner Panna6BkülöndíjLendvay Istvánné
2018-04-13Bobai Evangélikus Iskola Költészet Napi Szavalóverseny 7-8. évfolyam
Pápai Alexandra8AkülöndíjCzuporné Hetényi Rita
Sarlós Amina7B1.Lendvay Istvánné
2018-04-13Bendegúz Tudásbajnokság megyei - környezetismeret
Barcza Olivér3A1.Nagyné Horváth Edit
2018-04-12Öveges Informatikai verseny - Balatonfűzfő
Janzsó Soma, Kerecsényi Ákos, Lenner András8A1.Kerekes Gábor
2018-03-10Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny - Alkalmazás kategória
Lenner András8A3.Kerekes Gábor
2018-03-06Egyházmegyei német nyelvi verseny - Kőszeg
Bezzeg Balázs6A2.Gaszak Gábor
Horváth Marcell5A2.Gaszak Gábor
Gudui Eszter7B3.Gaszak Gábor
Lenner András8A3.Gaszak Gábor
2018-03-03AGORA Szombathelyi Kulturális Központ Óperenciás rajzpályázat
Busznyák Dorka6AdíjazottMolnár Istvánné
Németh Ábel5BdíjazottSzabó Szilvia
2018-03-03KIDS Országos Tornaverseny
I. korcsoport: Szabó Réka, Faragó Regina, Molnár Kata, Lukács Hanna, Nagy Blanka, Bajner Dorka, Molnár Sára2.Gelesits-Bellovics Diána, Orbán Attiláné
II. korcsoport: Bokor Martina, Gaál Júlia, Gaál Eszter, Kovács Bettina, Kiss Ivett, Csanádi Anna, Bognár Fiorella4.Gelesits-Bellovics Diána, Orbán Attiláné
III-IV. korcsoport: Bajner Panna, Czupor Anna, Mester Krisztina, Nyári Alexa, Pápai Alexandra, Molnár Noémi2.Gelesits-Bellovics Diána, Orbán Attiláné
2018-02-23Sakk diákolimpia megyei döntő
Lenner András8A1.
2018-02-08Országos történelemverseny 7-8. o. megyei forduló
Lenner András8A4.Hajbáné Göltl Andrea
2018-01-11Megyei Torna Diákolimpia I. korcsoport
Szabó Réka, Faragó Regina, Molnár Kata, Lukács Hanna, Nagy Blanka, Bajner Dorka3.Gelesits-Bellovics Diána, Orbán Attiláné
2018-01-11Megyei Torna Diákolimpia II. korcsoport
Gaál Júlia, Gaál Eszter, Kovács Bettina, Kiss Ivett, Csanádi Anna, Bognár Fiorella2.Gelesits-Bellovics Diána, Orbán Attiláné
2018-01-11Megyei Torna Diákolimpia III-IV. korcsoport
Bajner Panna, Czupor Anna, Mester Krisztina, Nyári Alexa, Németh Flóra3.Gelesits-Bellovics Diána, Orbán Attiláné
2018-01-11Megyei Torna Diákolimpia Egyéni összetett
Bajner Dorka2B1.Gelesits-Bellovics Diána, Orbán Attiláné
2017-12-17Városi adventi szavalóverseny
Sarlós Amina7B1.Lendvay Istvánné
Bende Zsóka5B2.Józsáné Dezső Rita
Pápai Alexandra8AkülöndíjasCzuporné Hetényi Rita
Pápai-Vikmon Zsófia1B3.Szabó Szilvia
2017-11-28Tihanyi Béla Informatikai Vetélkedő - Csepreg
Kerecsényi Ákos - Lenner András8A1.Kerekes Gábor
2017-11-14Berzsenyi és kora szavalóverseny
Sarlós Amina7B3.Lendvay Istvánné
Pápai Alexandra8A2.Czuporné Hetényi Rita
Bajner Panna6B1.Lendvay Istvánné
2017-10-14Női ifjúsági- serdülő II. o. csapat és egyéni országos bajnokság, csapat
Pápai Alexandra8A3.Réti Gergő, Csillag Tünde
2017-10-09Berzsenyi Kupa - kispályás labdarúgó torna
Czöndör Gergő, Horváth Bálint, Horváth Erik, Janzsó Soma, Kovács Kornél, Lenner András, Rozsnyai Marcell, Takács Barnabás, Takács Bálint8A1.Kelemen Kornél
2017-10-03Pannónia-Ring, XX. Megyei Diáksport Napot és Aradi Vértanúk Futó- és Kerékpáros Emlékverseny futás 1. kcs.
Nyári Olivér3A1.Orbán Attiláné
Molnár Gábor3A3.Orbán Attiláné

Szent Benedek Katolikus Általános Iskola © 2006 Celldömölk by brs
Tanév: 2017 - 2018

Valid HTML 4.01 Transitional