2024. július 22. hétfő 15:11:55 - Névnap: Magdolna
magyar deutsch

Eredményeink

Osztály Helyezés Felkészítő
2024-06-16Csodálatos tengervilág rajzpályázat 9 éves korosztályban
Földesi Zoja3A1.Feketéné Bonczók Éva
Szijártó Csaba3A2.Feketéné Bonczók Éva
2024-06-16Csodálatos tengervilág rajzpályázat 8 éves korosztályban
Libis Szimonetta3A2.Feketéné Bonczók Éva
2024-06-14Tudásbajnokság országos levelező verseny környezetismeret
Pálffy Máté3Barany fokozatSzabó Szilvia
2024-05-30Torna Diákolimpia Megyei Döntő II. korcsoport, Szombathely
Dobos Luca, Gelesits Jázmin, Gersei Fanni, Szabó Janka3.Gelesits-Bellovics Diána
2024-05-30Torna Diákolimpia Megyei Döntő II. korcsoport Egyéni összetett, Szombathely
Dobos Luca4B1.Gelesits-Bellovics Diána
Gelesits Jázmin4B4.Gelesits-Bellovics Diána
2024-05-27Petőfi Sándor - Weöres Sándor szavalóverseny Ostffyasszonyfán
Nagy-Kovács Boldizsár3B1.Szabó Szilvia
2024-05-27Hello London - Hebe levelező verseny
Horváth Lili, Bincze Hanna, Láng Luca5B4.Kovácsné Szigethi Szende
2024-05-26Fallabda Országos Bajnokság Százhalombatta U11 fiú
Hencz Ádin4B3.Nagy Ferenc
2024-05-26Fallabda Országos Bajnokság Százhalombatta U13 fiú
Czupor András5A4.Nagy Ferenc
2024-05-26Fallabda Országos Bajnokság Százhalombatta U13 lány
Hajba Zoé6B2.Nagy Ferenc
Győrvári Lilla6B3.Nagy Ferenc
2024-05-26Fallabda Országos Bajnokság Százhalombatta U15 lány
Vas Panna6B2.Nagy Ferenc
2024-05-25Csodálatos tengervilág rajzpályázat Celldömölk 8 évesek
Földesi Zoja3A1.Molnár Istvánné
2024-05-25Csodálatos tengervilág rajzpályázat Celldömölk 9 évesek
Paluska Bence4A1.Molnár Istvánné
Szele Zsófia4B2.Molnár Istvánné
Pozsonyi Zorka4AkülöndíjMolnár Istvánné
Kovács Zoé4AkülöndíjMolnár Istvánné
2024-05-25Csodálatos tengervilág rajzpályázat Celldömölk 10 évesek
Csanádi Máté5A1.Molnár Istvánné
Kovács Hanna5B2.Molnár Istvánné
Bincze Hanna5B3.Molnár Istvánné
2024-05-25Csodálatos tengervilág rajzpályázat Celldömölk 12 évesek
Fenyvesi Málna6B1.Molnár Istvánné
Farkas Hédi6A2.Molnár Istvánné
Horváth Annamária6A2.Molnár Istvánné
Hajba Zoé6B3.Molnár Istvánné
Nagy- Kovács Bíborka6AkülöndíjMolnár Istvánné
Árvai Adél6AkülöndíjMolnár Istvánné
2024-05-24Akrobatikus R'N'R Diákolimpia országos verseny - Veresegyháza
Kemendi Zsóka-Szalai Nóra14.
Farkas Liza-Smidéliusz Amina13.
Gángó Georgina és Nagy Katalin9.
2024-05-24Batthyány Kupa labdarúgás Jánosháza II. korcsoport
Papp Ákos, Rosta Dominik, Csuka Dominik, Tóth Áron, Hencz Ádin, Czuppon Ármin, Balázsi Bence2.Orbán Attiláné
2024-05-24Batthyány Kupa labdarúgás Jánosháza III. korcsoport
Szabó Levente, Józsa Bence, Wiedner Móric, Király Ármin, Beck Tamás, Győrvári Áron, Hencz Dorián3.Kelemen Kornél
2024-05-24Batthyány Kupa labdarúgás Jánosháza IV. korcsoport
Horváth Balász, Imre Bálint, Kósa Botond, Mészáros Bálint, Mórocz Bence, Nagy Zézény, Horváth Marcell4.Kelemen Kornél
2024-05-17Czupor Éva emlékverseny Celldömölk I. korcsoport
Kőhegyi Emily, Gelesits Boróka, Halmosi Janka, Szalai Nóra, Szomorkovics Karolina, Kemendi Zsóka3.Gelesits-Bellovics Diána
Kovács Lara, Tóth Zoé, Osztrovszky Luca, Koricsánszki Victória, Németh Boglárka, Papp Fruzsina5.Gelesits-Bellovics Diána
2024-05-17Czupor Éva emlékverseny Celldömölk I. korcsoport Egyéni összetett
Kőhegyi Emily2B4.Gelesits-Bellovics Diána
2024-05-17Czupor Éva emlékverseny Celldömölk II. korcsoport
Dobos Luca, Gelesits Jázmin, Gersei Fanni, Barcza Nóra, Szabó Janka, Szabó Zsófi1.Gelesits-Bellovics Diána
Kocsis Dorottya, Rózsa Laura, Dákai Mira, Pék Norina, Mógor Elizabet2.Gelesits-Bellovics Diána
2024-05-17Czupor Éva emlékverseny Celldömölk II. korcsoport Egyéni összetett
Dobos Luca4B1.Gelesits-Bellovics Diána
Gelesits Jázmin4B2.Gelesits-Bellovics Diána
Gersei Fanni4A4.Gelesits-Bellovics Diána
Barcza Nóra4B5.Gelesits-Bellovics Diána
2024-05-17Czupor Éva emlékverseny Celldömölk III. korcsoport
Dobos Sára, Molnár Jázmin, Varga Olívia, Kovács Hanna, Major Zselyke3.Gelesits-Bellovics Diána
2024-05-15Egyházmegyei hittanverseny döntő
Fenyvesi Málna, Győrvári Lilla, Mesterházy Mira, Vass Panna6.3.Kéri Adrienn
Bolla Sára, Gángó Georgina, Nagy Katalin, Pintér Eszter, Treiber Dzsesszika7.2.Sebestyén Teréz
2024-05-04Akrobatikus rock and roll Országos ranglista verseny - Szigetszentmiklós
Gersei Fanni4A3.
2024-04-28Sakk diákolimpia országos döntő - Budapest
Czupor András5A7.
2024-04-25Tudásbajnokság Vármegyei forduló Szombathely Környezetismeret 3. évfolyam
Pálffy Máté3B8.Szabó Szilvia
2024-04-25Tudásbajnokság Vármegyei forduló Szombathely Olvasás, szövegértés 3. évfolyam
Horváth Mátyás3B13.Szabó Szilvia
2024-04-25Diákolimpia labdarúgás körzeti - Körmend
Németh Dániel, Hencz Dorián, Király Ármin,Wiedner Móric, Szabó Levente, Józsa Bence, Győrvári Áron, Horváth Hunor, Beck Tamás6AB1.Kelemen Kornél
2024-04-20Akrobatikus rock and roll Nyugat-magyarországi területi verseny páros eredmény - Veszprém
Gersei Fanni4A1.
2024-04-20Akrobatikus rock and roll Nyugat-magyarországi területi verseny formációs eredmény - Veszprém
Gersei Fanni4A1.
2024-04-19Asztalitenisz diákolimpia országos döntő
Nemes Ábel3B3.Iván Csaba
2024-04-19Finta Sándor egyházmegyei szavalóverseny 5-8. osztály kategória
Molnár Kata8Barany minősítésCzuporné Hetényi Rita
Nagy-Kovács Bíborka6Aezüst minősítésCzuporné Hetényi Rita
2024-04-13Akrobatikus rock and roll Országos ranglista verseny - Dunaharaszti
Gersei Fanni4A2.
2024-04-13Pink Panthers Rock and Roll kupa,Budapest országos
Balázsi Bence4B5.Koszogovits Norbert
2024-04-12Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Bobai Tagintézményének szavalóversenye (kistérségi)
Szabó Bence5B3.Józsáné Dezső Rita
2024-04-12Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Bobai Tagintézményének szavalóversenye (kistérségi)
Kiss Anna Mária8B3.Czuporné Hetényi Rita
2024-04-06Akrobatikus rock and roll Európa Világkupa verseny - Budapest
Gersei Fanni4Abronz érem
2024-04-06Akrobatikus Rock and Roll Európa és Világbajnokság, Budapest
Balázsi Bence4B8.Koszogovits Norbert
2024-03-2310város a magyar sakkozásért sakkverseny - Szombathely
Kemendi Botond3B3.Czupor Attila
2024-03-16Akrobatikus rock and roll Országos ranglista verseny - Veszprém
Gersei Fanni4A1.
2024-03-09Akrobatikus rock and roll Nyugat-magyarországi területi verseny páros eredmény - Veszprém
Gersei Fanni4A2.
2024-03-09KIDS Országos asztaliteniszverseny II. kcs.
Nemes Ábel3B1.Iván Csaba
2024-03-09Akrobatikus rock and roll Nyugat-magyarországi területi verseny formációs eredmény - Veszprém
Gersei Fanni4A2.
2024-03-09
Balázsi Bence4B1.Koszogovits Norbert
2024-03-09KIDS Országos asztaliteniszverseny III. kcs.
Karádi Mira5A2.Iván Csaba
Győrvári Lilla6B3.Czupor Attila
2024-03-02Fallabda sportág országos diákbajnoság döntő - City Squash Club Budapest
Győrvári Lilla6B2.
Vas Panna6B3.
2024-03-01Sakk megyei diákolimpia Szombathely
Czupor András5A1.Czupor Attila
2024-02-23matekÁSZ matematikaverseny Vas vármegyei forduló
Kemendi Botond3B7.Szabó Szilvia
Nagy-Kovács Boldizsár3B8.Szabó Szilvia
Nemes Ábel3B10.Szabó Szilvia
2024-02-21Területi Kazinczy szépkiejtési verseny
Molnár Kata8BkülöndíjCzuporné Hetényi Rita
2024-02-16Zrínyi Ilona Matematika verseny vármegyei forduló
Horváth Annamária6A16.Keresztesné Mészáros Gertrúd
2024-02-15KIDS Kupa Torna Országos Bajnokság, Budapest I. korcsoport
Kőhegyi Emily, Gelesits Boróka, Kemendi Zsóka, Halmosi Janka, Kovács Lara, Szomorkovics Karolina, Osztorvszky Luca, Szalai Nóra, Barcza Dóra, Koricsánszki Victória3.Gelesits-Bellovics Diána
2024-02-15KIDS Kupa Torna Országos Bajnokság, Budapest II. korcsoport
Dobos Luca, Gelesits Jázmin, Barcza Nóra, Szabó Janka, Szabó Zsófi2.Gelesits-Bellovics Diána
Kocsis Dorottya, Rózsa Laura, Dákai Mira, Pék Norina, Mógor Elizabet6.Gelesits-Bellovics Diána
2024-02-15KIDS Kupa Torna Országos Bajnokság, Budapest II. korcsoport Egyéni összetett
Dobos Luca4B1.Gelesits-Bellovics Diána
Gelesits Jázmin4B2.Gelesits-Bellovics Diána
2024-02-11Torna Diákolimpia Országos Elődöntő Veszprém II. korcsoport
Dobos Luca, Gelesits Jázmin, Gersei Fanni, Barcza Nóra, Szabó Janka6.Gelesits-Bellovics Diána
2024-02-11Torna Diákolimpia Országos Elődöntő Veszprém II. korcsoport Egyéni összetett
Dobos Luca4B5.Gelesits-Bellovics Diána
2024-01-26nyelvÉSZ Anyanyelvi tanulmányi verseny Vas vármegyei forduló
Kemendi Botond3B13.Szabó Szilvia
Nagy-Kovács Boldizsár3B16.Szabó Szilvia
Balázsi Bence4B10.Tarafás Ildikó
Szele Zsófi4B4.Tarafás Ildikó
Farkas Hédi6A4.Czuporné Hetényi Rita
2023-10-26Asztalitenisz diákolimpia Vas vármegyei döntő - Vasszécsény
Nemes Ábel3B1.
2023-10-12Asztalitenisz diákolimpia kistérségi forduló
Nemes Ábel3B1.
Tóth Marcell5A1.
Karádi Mira5A2.
2023-10-10Természettudományos vetélkedő - Berzsenyi Dániel Gimnázium
Finna Zsombor, Horvát Álmos és Novák András csapata8B1.Kelemenné Benkő Barbara, Soósné Finta Katalin, Szomju Tamás
Esküdt Bora, Magyar Illés és Major Kende csapata8A2.Kelemenné Benkő Barbara, Soósné Finta Katalin, Szomju Tamás
2023-09-30Nyugat-Magyarországi pontszerző területi verseny, Veszprém
Balázsi Bence4B1.Koszogovits Norbert

Szent Benedek Katolikus Általános Iskola © 2006 Celldömölk by brs
Tanév: 2023 - 2024

Valid HTML 4.01 Transitional